Projekt "Mała książka - wielki człowiek” dla dzieci w wieku przedszkolnym - wyprawka:)

Projekt "Mała książka - wielki człowiek” dla dzieci w wieku przedszkolnym - wyprawka:)
Biblioteka
05.01.2021 12:00

Już są! Przyjechały!!! Wyprawki dla małych Czytelników już są do odebrania w siedzibie nowej Biblioteki w Ratuszu. Projekt jest skierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat (rocznik 2014-2017), realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie i wypożyczy przynajmniej jedną książkę, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę „Pierwsze czytanki dla…”, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika.

Zapraszamy do nowego Oddziału Dziecięcego Polany Kultury Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Orzyszu, w budynku Ratusza Miejskiego przy ul. Rynek 3. Na wizyty można się umawiać pod numerem tel. 533 564 991 smiley

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę organizatora projektu - Instytut Książki

Data wydarzenia
05.01.2021 12:00
W ramach