Babciu i Dziadku - pamiętamy o Was!

Babciu i Dziadku - pamiętamy o Was!
Dom Kultury
24.01.2017 12:00

Dom Kultury wraz ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Orzyszu uczcili święto Babci i Dziadka we współpracy z proboszczami orzyskich parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej oraz Najświętszego Serca Pana Jezusa dając koncerty w trakcie mszy oraz rozdając niespodzianki.

Wybrzmiały bardziej i mniej znane kolędy w wykonaniu Klubu Spotkań Artystycznych zaaranżowane w konwencji polifonicznej - a'capella oraz do podkładów muzycznych. Z chórem wystąpiły solistki: Julia Buczyńska, Monika Zawadzka oraz Ania Zyzik.

            Dziękujemy obecnym na mszy wiernym za serdeczne komentarze oraz oklaski. 

Widok z góry na chór Klubu Spotkań Artystycznych. Przed chórem statywy mikrofonowe, dyryguje Pani Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu. W kościele  pw. Matki Bożej Szkaplerznej.
W kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej. Z lewej strony mężczyzna udziela kominii, obok niego ksiądz. Po środku dziewczyna z mikrofonem. Za nią kobiety z chórku Klubu Spotkań Artystycznych. Z tyłu ołtarz.
W kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej. Kobiety z chóru Klubu Spotkań Artystycznych. Przed nimi statywy mikrofonowe, oraz pulpit, za nimi obraz i choinki.
W kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej. Chór Klubu Spotkań Artystycznych, przed nimi pulpity i statywy mikrofonowe. Z tylu ołtarz, choinki.
W kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej. Przed nimi statywy mikrofonowe, dyryguje Pani Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu. Za nimi ksiądz, choinki.
W kościele pw.Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przed nimi statywy mikrofonowe, dyryguje Pani Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu. Za nimi światełka, choinki.
W kościele pw.Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przed nimi statywy mikrofonowe, dyryguje Pani Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu. Za nimi światełka, choinki.
W kościele pw.Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przed nimi dyryguje Pani Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu. Za nimi światełka, choinki. Z przodu ludzie.
Ania Zyzik, trzyma mikrofon, śpiewa. Za nią kobiety z chóru Klubu spotkań Artystycznych. W kościele pw. Matki Boskiej Szkaplerznej.